Říj 122013
 

Podbrdy 12.10.2013

V sobotu začal další ročník soutěže mladých hasičů Plamen 2013/14 i v okrese Beroun, tentokrát v Podbrdech. Zúčastnili jsme se s jedním družstvem respektive dvěma hlídkami mladších i starších žáků v disciplínách štafeta dvojic a závodu požárnické všestrannosti. Závodu se zúčastnilo úctyhodných 26 hlídek starších a 21 hlídek mladších žáků. A tak počáteční zmatky nakonec vystřídala dobrá práce a organizace ze strany pořádajícího SDH Podbrdy. Vytápěný sál z videoprojekcí pro nejmenší byl opravdu dobrý nápad. Myslím že i naše výsledky jsou uspokojující. Desáté místo mladších kde jich hodně běželo poprvé je super a o čtvrtém místu starších ani nemluvím. Nejslabším místem našich týmů je již tradičně střelba ze vzduchovky a šplh po vodorovném laně. Všem Rackům Děkuji za vzornou reprezentaci našeho SDH a rodičům a trenérům za pomoc a spolupráci.

Honza Blahovec vedoucí mládeže SDH Hýskov

Fotky ze závodů zde.