Zář 222014
 

V sobotu 20.9. jsme pořádali již po jedenácté náš memoriál. Za slunečného počasí se do Hýskova sjelo 5 družstev mužů a 3 družstva žen. Soutěž probíhala jako v předchozích letech ve dvou disciplinách – netradiční štafeta a požární útok. Štafetu první rozběhly ženy, útoky potom muži. Pro naše borce se soutěž vyvíjela dobře, po štafetě průběžné druhé místo. Na požární útok jsme nastoupili jako první a čas 26,46 s nebyl špatný. Poté nás ostatní družstva postupně začala odsouvat a náš čas útoku byl nejhorší. Takže v konečném pořadí jsme skončili na posledním místě. Prvenství obhájili muži ze Lhotky a odvážejí si putovní pohár zpět. V ženské kategorii vyhráli již po třetí za sebou ženy Malé Přílepy – Modré a proto jim putovní pohár zůstává navždy. Na závěr chci poděkovat družstvům za kázeň a perfektní přístup k soutěži a všem, kteří se na soutěži podíleli