Lis 252019

Ahoj kamarádi

blíží se konec roku a je třeba vyplnit odevzdat přihlášky a hlavně zaplatit naši společnou velkorodinnou dovolenou v Horním Bradle.

Proto pár informací k drobným změnám.

Na školení vedoucích mládeže jsme byly upozorněni na problém vození dětí v autech. Proto tedy v přihlášce doprava vlastní. Pokud se s někým domluvíte že Vám dítě na tábor poveze, nebo že někomu dítě na tábor povezete Vy, je to pouze Vaše věc a neděje se tak v rámci soustředění. Vím že to možná zní divně, ale je dnes prostě taková doba. děkuji za pochopení.

Další věc je platba. Letos pouze převodem na účet uvedený na přihlášce. Po vyplnění a odevzdání přihlášky Vám dáme Váš variabilní symbol.

Do 20.1.2020 je třeba mít zaplacenou zálohu a to 1600,- Kč na osobu. Doplatek do 30.6.2020 a nebo po domluvě hotově před odjezdem.

A poslední změnou je cena pro nečleny SDH Hýskov a to 3500,- Kč. Pro členy je to 3200,- Kč na osobu.

Přihlášky ke stažení zde    DOC – world