Úno 072021
 

Ahoj rackové,behani připravili jsme pro Vás další úkol. Tentokrát to bude o pohybu ve spojení s moderní technikou. Tento  úkol vyhlašujeme pro příští 3 týdny tj. od pondělí  8. února do neděle 28. února včetně. Cílem je za těchto 21 dní ujít nebo uběhnout co největší vzdálenost. A abychom Vás mohli vzdáleně kontrolovat, budete svou chůzi nebo běhán í dokumentovat pomocí mobilních telefonů. Proto si do telefonu nainstalujte kteroukoliv aplikaci, která umí zaznamenat trasu (mapy.cz, google.com/maps, …). Rodiče vám rádi pomůžou, nebo vy naopak proškolíte rodiče.

Postup pro záznam tras a odesílání výsledků:

  1. Vymyslete si trasu
  2. Zapněte funkci záznamu trasy (např. Stopař na mapy.cz)
  3. Během trasy udělejte alespoň jedno selfie
  4. Po dokončení běhu udělejte snímek obrazovky, nebo jakýkoliv jiný záznam trasy a pošlete jej e-mailem na hasicirackove@seznam.cz
  5. Společně se záznamem trasy pošlete i Vaše selfie.
  6. U zprávy uveďte jméno a příjmení a datum

Pro vítěze jsou nachystány odměny od nejlepšího zmrzlináře – Honzy Blahovce. Budeme odměňovat v kategoriích podle školní docházky:

  1. Přípravka (dětem pomáhají rodiče)
  2. 1. až 3. třída
  3. 4. až 6. třída
  4. 7. až 9. třída

Hodnocená bude jak délka všech tras, tak i dosažená rychlost. Záznamy tras vykazující užití zvířete jakožto nosiče mobilní techniky, nebo naopak použití dronů nebudou akceptovány.

Ahoj a těšíme se na Vaše výkony Káťa, Honza, Martin a Petr