Zář 042021
 

Přes 50 dětí je členy Mladých hasičů – Racků. Tato součást SDH Hýskov úspěšně reprezentuje Hýskov již téměř 2 desetiletí. Od září startujeme novou sezónu a zveme i další děti k aktivnímu zapojení do této sportovní činnosti. Najdete nás každou neděli od 15 do 18 hodin na fotbalovém hřišti a od podzimu (polovina října) v tělocvičně. Naučíte se spoustu nových dovedností, budete závodit s jinými družstvy, v létě jezdíme na tábor, naučíte se spoustu znalostí o ochraně před požáry. Uvítáme všechny děti od 3 let. Začínáme v neděli 5. září 2021.

rackove2tabor  rackove1 pripravka

 Přidat komentář

(vyžadováno)

(vyžadováno)


*

Můžete použít tyto HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>