Admin

Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty

 soutěže  Komentáře nejsou povoleny
Zář 252012
 

Hýskov, 22.9.2012

Štafeta: Petr, Míla
Požární útok: Martin (koš), Míla (savice), Jarda (stroj), Tomáš (B), Pavel (rozdělovač), Petr (LP), Fanda (PP)

Průměrné výkony, průměrné časy a z toho rezultující téměř již tradiční čtvrté místo.

Výsledky:

muži SDH štafeta body útok body body celkem
1. Chyňava 27:85 2 21:23 1 3
2. Lhotka 24:74 1 21:48 2 3
3. Broumy 29:13 3 23:35 3 6
4. Hýskov 31:90 5 29:84 4 9
5. Malé Přílepy 30:53 4 36:83 6 10
6. Železná 33:36 6 30:66 5 11
7. Stradonice 34:94 7 38:30 7 14
8. Svatý Jan pod Skalou 40:71 8 43:76 8 16
ženy SDH štafeta body útok body body celkem
1. Malé Přílepy Modré 30:43 1 20:30 1 2
2. Malé Přílepy 33:34 3 27:92 2 5
3. Broumy 31:58 2 44:87 4 6
4. Svatý Jan pod Skalou 37:25 5 35:20 3 8
5. Chyňava 34:52 4 N 5 9
 Publikoval: , 25.9.2012 v 06:40

Pohár Berounky

 soutěže  Komentáře nejsou povoleny
Zář 072012
 

Stradonice, 1.9.2012

Štafeta: Míla, Honza, Fanda, Pavel
Požární útok: Jarda, Míla, Martin, Petr, Fanda, Pavel, Honza

Páté místo z devíti družstev.

Výsledky:

muži štafeta (čas)
štafeta (body) útok (čas)
útok (body) body (celkem)
1. Chyňava 85,12 1 58,49 1 2
2. Stradonice 87,37 2 59,35 2 4
3. Lhotka 90,09 4 71,06 4 8
4. Věšín 98,97 7 69,65 3 10
5. Hýskov 93,75 6 77,70 5 11
6. Otročiněves 91,68 5 84,31 6 11
7. Malé Přílepy 88,19 3 N 9 12
8. Žloukovice 111,91 9 87,89 7 16
9. Nučice 110,59 8 131,43 8 16
ženy štafeta (čas)
štafeta (body) útok (čas)
útok (body) body (celkem)
1. Chyňava 104,84 2 84,53 1 3
2. Malé Přílepy 98,22 1 N 2 3
 Publikoval: , 7.9.2012 v 12:55

O putovní pohár Lhotky

 soutěže  Komentáře nejsou povoleny
Srp 202012
 

Lhotka, 18.8.2012

Štafeta: Míla, Honza, Tomáš
Požární útok: Míla (koš), Pavel (savice), Jarda (stroj), Tomáš (B), Honza(rozdělovač), Petr (LP), Fanda (PP)

Tříúseková štafeta (prošlapování pneumatik + bariéra, příčné břevno, prošlapování pneumatik) byla bez chyby.

Při útoku dvě zjevná zaváhání, ale s dobrým koncem. Zpoždění na rozdělovači bylo vykompenzováno prodlevou na koši.

Takže nakonec pomyslná bramborová medaile.

Výsledky:

muži SDH štafeta body útok body body celkem
1. Lhotka 36,8 2 18,6 1 3
2. Broumy 39,0 3 20,0 2 5
3. Malé Přílepy 39,1 4 20,1 3 7
4. Hýskov 40,9 6 22,0 4 10
5. Láz 40,0 5 24,4 6 11
6. Chyňava 36,4 1 N 10 11
7. Záluží 41,1 7 22,8 5 12
8. Nučice 42,3 8 26,0 7 15
9. Králův Dvůr 43,7 9 37,0 8 17
10. Stradonice 45,0 10 51,7 9 19
ženy SDH štafeta body útok body body celkem
1. Malé Přílepy 45,9 2 41,1 3 5
2. Malé Přílepy Modré 50,1 5 21,4 1 6
3. Láz 48,2 4 24,5 2 6
4. Broumy 46,6 3 43,4 4 7
5. Chyňava 44,7 1 N 6 7
6. Králův Dvůr 51,4 6 N 6 12
 Publikoval: , 20.8.2012 v 12:14

Memoriál zasloužilých hasičů

 soutěže  Komentáře nejsou povoleny
Čer 112012
 

Trubín, 9.6.2012

Štafeta: Pavel, Míla, Tomáš
Požární útok: Lada (koš), Martin (savice), Jarda (stroj), Tomáš (B), Pavel (rozdělovač), Míla (LP), Fanda (PP)

Na štafetě se jednoznačně vyplatila sázka na kvalitu. Třikrát srazit terč se povedlo již na první tři pokusy, což se zdaleka ne všem družstvům dařilo.

Při útoku mašina z počátku sála chvilku naprázdno. I přes toto menší zaváhání jsme dosáhli třetího nejlepšího výkonu.

V celkovém součtu jsme obsadili pěkné druhé místo.

Výsledky:

muži SDH štafeta body útok body body celkem
1. Lhotka 1:34,61 5 20,77 1 6
2. Hýskov 1:17,83 3 25,32 3 6
3. Černín 1:11,57 1 35,59 7 8
4. Železná 1:17,93 4 31,59 6 10
5. Otročiněves 1:16,17 2 36,29 8 10
6. Chyňava 1:38,94 9 26,05 4 13
7. Tmaň 1:36,53 8 29,76 5 13
8. Malé Přílepy 2:26,00 12 22,86 2 14
9. Trubín 1:35,33 6 39:54 11 17
10. Počaply 1:35,56 7 1:07,34 12 19
11. Hředle 2:03,27 11 36:31 9 20
12. Králův Dvůr 1:45,13 10 37,15 10 20
ženy SDH štafeta body útok body body celkem
1. Malé Přílepy Modré 1:17,87 1 19,98 1 2
2. Černín 1:23,81 2 25,34 3 5
3. Bavoryně 1:50,10 3 29,27 4 7
4. Malé Přílepy 3:00,97 6 23,39 2 8
5. Králův Dvůr 1:58,45 4 35,00 6 10
6. Chyňava 3:26,46 7 29,57 5 12
7. Zbiroh 2:27,67 5 46,12 7 12
 Publikoval: , 11.6.2012 v 11:52